Yhteystiedot
Yhteystiedot

Ota yhteyttä

Vaihde 029 170 0407
asiakaspalvelu@elvak.fi

ELVAK Kempele

Voimatie 6 D (3. kerros)
90440, Kempele

ELVAK Vantaa

Öljytie 10,
01530 Vantaa

ELVAK Haapavesi

Uusitie 81, Teknotalo 1 B
86600, Haapavesi

Elvak CARE valvomo

0291700406

Laskutus

ELVAK OY
28276973
PL 100
80020 Kollektor Scan
Verkkolaskuosoite: 003728276973
Välittäjäntunnus: 003721291126 (Maventa)
Y-tunnus: 2827697-3

ELVAK SERVICE OY
33333258
PL 100
80020 Kollektor Scan
Verkkolaskuosoite: 003733333258
Välittäjätunnus: 003721291126 (Maventa)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH
Y-tunnus: 3333325-8

Yhteystiedot

Myynti

Kari Kokko

Myyntijohtaja
044 986 6320
kari.kokko@elvak.fi

Sauli Ojala

Myyntipäällikkö, palveluliiketoiminta
050 3244 239
sauli.ojala@elvak.fi

Hallinto

Timo Lehto

Toimitusjohtaja
040 962 4076
timo.lehto@elvak.fi

Helmi-Riikka Lepistö

Toimistoassistentti
050 442 7091
helmi-riikka.lepisto@elvak.fi

Suunnittelu

Jarkko Joensuu

Sähkösuunnittelu,
Suunnittelupäällikkö
044 972 3046
jarkko.joensuu@elvak.fi

Mika Jokitalo

LVIA-suunnittelu,
Suunnittelupäällikkö
044 978 6728
mika.jokitalo@elvak.fi

Automaatio

Petri Nissilä

Aluejohtaja,
pohjoinen
044 306 8843
petri.nissila@elvak.fi

Mikko Ranua

Aluejohtaja,
etelä
040 536 5340
mikko.ranua@elvak.fi

Erik Aalto

Projektipäällikkö,
0503743249
erik.aalto@elvak.fi

Olli Raappana

Olli Raappana

Projektipäällikkö,
050 344 1341

Juho Tölli

Projektipäällikkö,
044 763 5227

Elvak Service

elvak service

Elvak huolto palvelunumero

p. 029 70318800

Ville Karhumaa

Elvak Service Oy toimitusjohtaja
044 745 6076
ville.karhumaa@elvak.fi

Stenfors-asiakkuudet

Huoltopalvelut
0447456076
ville.karhumaa@elvak.fi

Lähetä viestiä

Kun kaipaat osaavaa kumppania kiinteistösi talotekniikan suunnitteluun, urakointiin ja ylläpitoon, avaa yhteys talotekniikan edelläkävijään. Avulias asiakaspalvelumme vastaa sinulle tuossa tuokiossa.

Nimi
This field is for validation purposes and should be left unchanged.